PILNE! Franciszek Wilkelm I nie żyje!

Dziś po godzinie 15:03 na forum Kancelarii Sejmu pojawiło się oświadczenie Kancelarii Dworu Jego Królewskiej Mości Franciszka Wilkelma I o jego śmierci w wyniku zamachu lewicowo-nacjonalistycznych litowskich bojówek, który miał miejsce dziś w Rihii.

Kancelaria Dworu Jego Królewskiej Mości Króla Franciszka Wilkelma I

 

INFORMUJE

 

Iż dziś w okolicach godziny 14:00Jego Królewska Mość Król stał się ofiarą zamachu skierowanego przeciwko monarsze przez bojówki stojące w zwadzie z przedruską zasadą koegzystencji narodów w ramach Monarchii Przedruskiej w trakcie swojej wizyty w Sądzie Cywilno-Powszechnym w Rihi, w wyniku odniesionych ran Jego Królewska Mość Franciszek Wilkelm I zmarł mimo usilnych prób lekarzy ratowania jego życia. Jej Królewska Wysokość Józefina, która brała udział w wizycie Jego Królewksiej Mości w Litowii udała się wpierw w bezpieczne miejsce, a następnie do Sejmu Monarchii gdzie będzie oczekiwać na wyrażenie zgody na zajęcie przez Nią tronu Monarchii, wniosek o to złożył już Jego Ekscelencji Lord Kanclerz Monarchii Przedruskiej Anton Koval
avatar_23_1481036882Franciszek Wilkelm objął tron w wyniku restytucji w Przedrusi Monarchii w dniu 1. stycznia 2017 roku, był zwoleninikiem zniesienia autonomi litowskiej, silnie współpracował z rządami centrum i prawicy. Panował w monarchii 261 dni, w Staroprzedrusii i na Wysoczyźnie Dolnogermańskiej był symbolem powrotu Monarchii do dawnej potęgi, na Litowii był personifikacją przedruskiej polityki względem Litów.
MRhN
AK
LR
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s